Dezynsekcja

Dezynsekcja - insekt jako metafora dezynsekcji

Dezynsekcja to zadanie, które należy powierzyć wyłącznie osobom posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Dezynsekcja  prowadzona przez pracowników naszej firmy przebiega przy wykorzystaniu sprawdzonych i bezpiecznych metod. Wszystkie zastosowane środki chemiczne to produkty wysokiej jakości, o potwierdzonej skuteczności.  Dokonujemy dezynsekcji zarówno powierzchni otwartych, jak i zamkniętych.

Głównym założeniem dezynsekcji jest wyeliminowanie niebezpiecznych owadów (pchły, wszy, prusaki, pluskwy, komary i inne pasożyty). Zadanie te należy powierzyć wyłącznie osobom posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Dezynsekcja prowadzona przez tych specjalistów przebiega przy wykorzystaniu sprawdzonych i bezpiecznych metod.

Wszystkie zastosowane przez nich środki chemiczne to produkty wysokiej jakości, o potwierdzonej skuteczności. Pozwalają one na przeprowadzenie dezynsekcji zarówno powierzchni otwartych, jak i zamkniętych. Taka walka z insektami musi być całkowicie nieszkodliwa dla ludzi i zwierząt korzystających z danego terenu lub pomieszczeń.

Zalecenia w ramach dezynsekcji

  1. Monitoring owadów biegających – Takie działanie jest szczególnie zalecane w pomieszczeniach socjalnych, produkcyjnych, w pobliżu chłodni i wokół produkcji. Te wilgotne i ciepłe miejsca są przede wszystkim narażone na występowanie prusaków, karaluchów i świerszczy.
  2. Projektowanie systemów ochrony przed owadami – Pozwala skutecznie chronić się przed szkodnikami żywności i sanitarnymi.
  3. Dezynsekcja w HACCP – Jej przeprowadzenie zaleca się w przemyśle farmaceutycznym i przetwórstwie rolno-spożywczym.

Dezynsekcja powierzona profesjonalistom

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu dezynsekcji tak, aby byli Państwo w 100% zadowoleni ze świadczonych usług. Cechuje nas bogate doświadczenie, które pozwala nam dostosować się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa zwierząt i ludzi. Wykorzystujemy nowoczesne preparaty wiodących producentów światowych.

Nasze metody dezynsekcji

  • fizyczne: gorące powietrze, promieniowanie UV, lód i para wodna
  • mechaniczne: czyszczenie, odkurzanie i wyłapywanie
  • chemiczne: pestycydy
  • biologiczne: wprowadzenie innych organizmów w celu wyeliminowania niechcianych owadów

Wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i bezproblemowe pozbycie się niechcianych owadów. Wszystkie oferowane zabiegi objęte są gwarancją. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej gamy naszych profesjonalnych usług oferowanych przez naszą firmę.

Dezynsekcja pozwoli Państwu zabezpieczyć każdy lokal i budynek przed niebezpiecznymi owadami!