Skuteczne Usługi DDD Warszawa

Dezynsekcja Warszawa

Zabójczo skuteczna

Dezynsekcja Warszawa

Zabójczo skuteczna

Dezynsekcja Warszawa

Zabójczo skuteczna

Skuteczna dezynsekcja

Profesjonalne usługi dezynsekcyjne na terenie Warszawy, a także całego województwa mazowieckiego mające na celu zwalczanie szkodliwych owadów, a także ich larw. U nas dezynsekcja jest szybka, skuteczna i niedroga. Z każdego zabiegu dezynsekcji wystawiany protokół. Firma udziela 6-miesięcznej gwarancji na usługę.

Dezynsekcja to zwalczanie owadów takich jak:

Dezynsekcję prowadzi się ze względów gospodarczych, sanitarnych ponieważ owady te niszczą surowce, produkty spożywcze a także je zanieczyszczają (roznoszą bakterie, drobnoustroje) co prowadzi do poważnych schorzeń zdrowotnych.

Dezynsekcja wykonywana jest najlepszymi, środkami biobójczymi oraz metodą dostosowaną dobraną do odpowiedniego szkodnika. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo człowieka, zwierząt domowych, a wiec nasze usługi są wykonywane z obowiązującymi normami i wymogami bezpieczeństwa. Do dezynsekcji używamy nowoczesnego sprzętu. Nasi pracownicy są dobrze wykwalifikowani, a także posiadają szczegółową wiedzę i doświadczenie w usuwaniu insektów.

Metody dezynsekcji:

Metoda opryskowa (klasyczna) – podanie środka biobójczego pod ciśnieniem w formie płynnej z takich urządzeń jak opryskiwacze ciśnieniowe. Jedna z najczęściej wybieranych metod dezynsekcji ze względu na skuteczność.

Metoda zamgławiania ULV – to rozpylenie pod ciśnieniem cieczy w postaci aerozolu, pary, mgły (mikro-kropel) w całej przestrzeni, kubaturze pomieszczenia. Najskuteczniejsza metoda ponieważ środek biobójczy w postaci mgły, pary (mikro-kropli) dostaje się w trudno dostępne miejsca.

Metoda żelowa – rozłożenie przynęty w postaci środka biobójczego (pasty, żelu) w miejscu przebywania szkodników. Metoda ta jest bezinwazyjna.

Metoda wymrażania – w tej metodzie wykorzystujemy suchy lód który obniża temperaturę do -78˚C. Metoda wymrażania jest polecana tam gdzie nie można zastosować wyżej wymienionych metod. Wada metody – wysokie koszty. 

Cennik

Pluskwy owady te są ogromnym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Pluskwa jest owadem krwiopijnym odżywia się krwią ludzi i zwierząt i od ilości wypitej krwi przybiera barwy słomkowe czy brunatno czerwone. Chowają się w głownie w miejscach, w których człowiek śpi, przebywa np. łóżko, kanapa. Najbardziej aktywnie poruszają się w nocy możemy je zauważyć między godzinami 1 a 4 w nocy. W usunięciu pluskiew najbardziej skuteczną i zalecaną metodą jest zamgławianie ULV. Gwarantujemy skuteczność i zwalczamy je od 2000 roku.

Prusaki i karaluchy swoją obecnością wprowadzają do pomieszczeń groźne choroby. Roznoszą chorobotwórcze drobnoustroje takie jak: cholera, dżuma, gruźlica.  Mogą roznosić pleś, drobnoustroje, bakterie. Prusaki, karaluchy pojawiają się w otoczeniu ludzki gdzie jest stały dostęp do jedzenia. Żywią się resztkami, okruchami oraz tym co znajdą w naszych szafkach. Bezpośredni kontakt prusaka, karalucha z naszą żywnością, może oznaczać jej zanieczyszczenie. 

Rybiki to bezskrzydłe, podłużne, zwężające się ku końcowi owady, bardzo szybkie, zwinne owady. Najczęściej przebywają w łazienkach. Prowadzą one nocny tryb życia, przebywają w zakamarkach, z których wychodzą, dopiero gdy zapadnie zmrok, natomiast gdy zapalimy światła w pomieszczeniu rybiki umykają do swoich kryjówek. Najczęściej przebywają w łazienkach. Rybiki zjadają wszystko, co zawiera cukry złożone (skrobię i celulozę) czyli papier toaletowy, ręczniki papierowe, nie wielkie martwe owady. Wydają się zupełnie nieszkodliwe ale są za to bardzo niehigieniczne i nieestetyczne.

Pchły atakują zwierzęta, ludzi i ssą krew.  Poruszają się chodząc lub skacząc. W ciągu doby potrafią jej wypić 20 razy więcej, niż same ważą. Bardzo szybko się rozmnaża w ciągu miesiąca samica może złożyć około 500 jaj. Ukąszenie pchły jest widoczne, najczęściej można je zauważyć na dolnych partiach nóg (np. na kostkach u stóp), w okolicy pasa, bioder i barków. 

Wszy nie skaczą i nie latają, ale w ciągu minuty pokonują 23 cm. W okresie jednego miesiąca samica wszy może złożyć ok. 300 jaj, Po 17-18 dniach wszy osiągają zdolność rozmnażania się, a w kolejnych dniach mogą składać kolejne jaja. Powodują chorobę – wszawice.

Kontakt

DDD Piotr Jankowski

03-259 Warszawa Białołęka
Ul. Szlachecka 2 lok 7

Call Now Button